Kontaktní informace
ABC koupelny
M. G. Dobnera 2942/4,
434 01 Most

+420 725 590 109

info@abc-koupelny.cz

online poradna

Jak na montáž vodovodní baterie

Vodovodní baterie jsou nutné v koupelně a kuchyni. Mají svůj praktický i estetický význam. Pořizujete si novou a nejste si jisti s její montáží? Přibližme si ji.

Montáž vodovodních baterií

Žijete-li nějaký čas v domácnosti, o kterou se staráte, máte už pravděpodobně nějakou tu montáž vodovodní baterie za sebou. Čas od času je zapotřebí vyměnit tu stávající za novu. Nejčastějším důvodem k výměně je její opotřebení, ale někdy také lidé chtějí baterii s lepším designem.

Nechcete-li montáž vodovodní baterie provádět sami, můžete si pozvat instalatéra, ale zbytečně se tohoto kroku neobávejte, s největší pravděpodobností zvládnete výměnu sami.

měníme vodovodní baterii

Jak tedy na to? Opatřete si vodovodní baterii, která bude vyhovovat vašim rozměrům a dalším požadavkům. Před montáží vodovodní baterie nezapomeňte zapnout přívod vody (jedna přípojka či dvě - na studenou i teplou vodu). Vodu, která je v trubkách, nechte odtéci otevřenými kohoutky.

Jak na montáž vodovodní baterie

Odkazovače:

Stylové a moderní bezpečnostní dveře

Stylové bezpečnostní dveře s moderním designem, které Vám bude závidět nejen soused? Na www.adlo.cz si zajisté takové vyberete.

Sportovní zápisník Vladimíra Rendeka

Vladimír Rendek vytvořil svůj zápisník o sportu. Můžete ho se zájmem sledovat na webových stránkách www.rendek-sport.cz.